ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟΥ ΕΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΜΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ–ΠΡΟΝΟΙΑΣ–ΕΥΕΞΙΑΣ

ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟΥ ΕΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΤΥΠΟΥ ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 8ου ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

Στις 6-2 -2024, ο Διευθυντής του Πρότυπου ΕΠΑΛ Επανομής, κ. Γαλίτης Παντελής, ο Διευθυντής του 8ου Ε.Κ Επανομής, κ. Μερλιαούντας Στέφανος, οι εκπαιδευτικοί κα. Τσούγκα Παναγιώτα, κα. Καργοπούλου Ολυμπία, κα. Νικολούδη Βικτωρία, κ. Κουκαλιώτης Αθανάσιος και οι μαθητές /μαθήτριες του Μεταλυκειακού Έτους Μαθητείας  των ειδικοτήτων Βρεφονηπιοκόμων, Ηλεκτρολόγων και Νοσηλευτικής του σχολείου μας έκοψαν Βασιλόπιτα,  τιμώντας το  παραδοσιακό έθιμο.