ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ

Student Life ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ–ΠΡΟΝΟΙΑΣ–ΕΥΕΞΙΑΣ

Ο αείμνηστος συνάδελφος μας Τσίλης Αθανάσιος, Ηλεκτρολόγος,  δημιούργησε με τους μαθητές του της ειδικότητας Τεχνικός Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων μια μακέτα κατοικίας. Πεθαίνοντας,  οι μαθήτριες της ειδικότητας Βοηθών Βρεφονηπιοκόμων έσωσαν το σπίτι αυτό μετατρέποντας το σε παιδικό σταθμό.

Φέτος σε συνεργασία με τους μαθητές της ειδικότητας Τεχνικών Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων το σπίτι – παιδικός σταθμός απέκτησε φωτισμό!!

Ευχαριστούμε πολύ τον Υπεύθυνο του Τομέα Ηλεκτρολόγων  κ. Κουκαλιώτη Αθανάσιο και τους μαθητές του, Προβατίδη Λάζαρο, Κοκάρη Αντώνη, Γιόβα Αλέξανδρο, Καλλιμάνη Πέτρο, και Μοσχοβίτη Θάνο,  για την πολύ καλή  συνεργασία και το ευχάριστο αποτέλεσμα αυτής .