Ευχαριστήρια επιστολή δωρεάς!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟΜΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Αξιότιμοι/ες Κύριοι/ες, με την παρούσα επιστολή ο Σύλλογος Διδασκόντων, ο Διευθυντής κ. Μερλιαούντας Στέφανος και οι μαθητές/-τριες του 8ου Ε.Κ Επανομής ευχαριστούμε θερμά για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημά μας για την ευγενική χορηγία-δωρεά από την Εταιρεία Διαμαντής Μασούτης Α.Ε. τρων (3) Ηλεκτρονικών Υπολογιστών στο Σχολείο μας για την ενίσχυση της διδασκαλίας.
Η κίνηση αυτή τιμά την Εταιρεία Διαμαντής Μασούτης Α.Ε τόσο για την ευαισθησία που έδειξε όσο και για την άμεση ανταπόκρισή της στις ανάγκες ενός σχολείου στην ευαίσθητη περιοχή της Επανομής. Οφείλουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ, εκ μέρους του Σχολείου και ενθαρρύνουμε τέτοιες πράξεις κοινωνικής ευαισθησίας με άμεσο και ουσιαστικό αποτέλεσμα στη λειτουργία της εκπαίδευσης. Ευχαριστούμε!